Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!
Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy Wam wielu słonecznych dni, niezapomnianych przygód, radości i zasłużonego odpoczynku. Niech ten letni czas pozwoli nabrać sił, rozwijać pasje, odkrywać nowe miejsca i spędzać chwile w gronie bliskich osób.
Nauczycielom dziękujemy za trud, cierpliwość i zaangażowanie w minionym roku szkolnym, a uczniom gratulujemy wytrwałości i osiągnięć.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, pełnych uśmiechu wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.
Przedszkolaki z 6 grup uroczyście i artystycznie zakończyły rok szkolny 2025/2026. Dzieci pięknie zaprezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie. Wszystko w atmosferze radosnego i pełnego wzruszeń spotkania z zaproszonymi gości i rodzicami. Bardzo dziękujemy wszystkim, za przybycie do Bajkowej społeczności, za współpracę, dobre słowo i akceptację naszych pomysłów. Każde działanie placówki ma na celu rozwój i dzieci, i naszego przedszkola.
Życzymy dzieciom cudownych i bezpiecznych wakacji. Będziemy na Was czekać, tęsknić i przygotowywać przedszkole na kolejne wspólne przygody!
W imieniu uczniów klasy IIIA serdeczne podziękowania dla Pana Stefana Winnickiego za zaproszenie na lody. Była to dla dzieci wspaniała niespodzianka i okazja do wspólnego spędzenia czasu w radosnej atmosferze.
Dziękujemy za życzliwość, hojność i pamięć o naszych uczniach. Ten gest sprawił dzieciom wiele radości i na długo pozostanie w ich pamięci.